Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ access control rfid reader ] αγώνας 108 προϊόντα.
Φορητό σύστημα ελέγχου προσπέλασης κωδικού πρόσβασης αναγνωστών καρτών εγγύτητας με αντι - πλάτη περασμάτων
| μοντέλο: | A103 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | 2,4 εικονοκύτταρο οθόνης 320*240 χρώματος ίντσας TFT |
| Προαιρετικό: | Μπαταρία, γλώσσα, |
Ανερόστεγος IP65 φορητός αναγνώστης κάρτας RFID Συστήματος καταγραφής χρόνου και αποτυπωμάτων δακτύλων
| Περιγραφή του προϊόντος: | IP65 αδιάβροχο βιομετρικό σύστημα παρακολούθησης χρόνου |
|---|---|
| Γλώσσα: | Μπορείτε να επιλέξετε πολλές γλώσσες |
| Ομιλητής: | BEEP |
Πακέτο αφής δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτας RFID ελέγχου πρόσβασης αναγνώστης Υποστήριξη Password και WIFI APP
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | TCP ή Standalone |
| Επικοινωνία: | WIFI ως προαιρετική λειτουργία |
Βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP/USB και μπαταρία
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης, ενσωματωμένη μπαταρία |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Επανασχεδιασμός λογισμικού, προσαρμοσμένο λογότυπο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
| Τύπος επαλήθευσης: | Αποτύπωμα δακτύλου+κωδικός |
Ασύρματο WIFI RFID αναγνωριστικό κάρτας Σύστημα ελέγχου προσέλθειας και πρόσβασης με TCP/IP και θύρα USB
| Ειδικότητα: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID με WIFI |
|---|---|
| Εικονική οθόνη: | 2.4′ TFT LCD έγχρωμη οθόνη |
| Ομιλητής: | Υπαγόρευση φωνής (η γλώσσα μπορεί να επιλεχτεί) |
Υψηλές ασφάλεια και ευκολία πυλών περιστροφικών πυλών μέσης εξοπλισμού ελέγχου προσπέλασης αερολιμένων
| μοντέλο: | TS1022 |
|---|---|
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |
| Τροφοδοσία: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/220V, 50/60Hz |
Πρόσωπο και σταθερό δακτυλικό αποτύπωμα σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών ύψους γεφυρών βραχιόνων μισό
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 60W |
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και αναγνώστης RFID ή ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων ποδοσφαίρου γυμναστικής για την είσοδο, πύλη περιστροφικών πυλών μετάλλων
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 60W |
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και αναγνώστης RFID ή ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |
Αναγνώστης φοινικών και του προσώπου σύστημα ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης και τερματικό χρονικής συμμετοχής καρτών RFID με τη θερμοκρασία Detecti
| Σχήμα: | FA6000 |
|---|---|
| Περιγραφή του προϊόντος: | Βιομετρικό σύστημα χρονικής συμμετοχής ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου ταχύτητας με τον ανα |
| Λειτουργικό σύστημα: | Linux OS |
Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κάρτας εγγύτητας RFID με webserver και λειτουργία anti-pass back
| Τρόπος πρόσβασης: | Μόνο κάρτα, μόνο PIN, Card+PIN |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID |
| Ικανότητα καρτών: | 30.000 κάρτες |


