Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ access control rfid reader ] αγώνας 108 προϊόντα.
Διπλό δακτυλικό αποτύπωμα περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης ύφους τρίποδων βραχιόνων πτώσης παρόδων & αναγνώστης RFID
| μοντέλο: | TS1200 σειρά |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -28℃ σε 60℃ |
Υψηλή πύλη εμποδίων περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης μέσης εισόδων, σύστημα πρόσβασης τρίποδων υπογείων
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Περιβάλλον εργασίας: | Εσωτερικός/υπαίθριος (εάν προφυλάσσεται) |
| RFID κάρτα: | Μέγιστο 30/minute |
Ανερόστερος εξωτερικός αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης κάρτας RFID IP68 και αντιβανδαλισμού με μεταλλικό κάλυμμα
| Ικανότητα χρηστών: | 2000 |
|---|---|
| περιβάλλον: | Ip68 |
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο: | Κάρτα, PIN, Card+PIN |
Λίγος δύναμης ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών εμποδίων συμπαγής λειτουργίας που σχεδιάζεται σιωπηλός
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Περιβάλλον εργασίας: | Εσωτερικός/υπαίθριος (εάν προφυλάσσεται) |
| RFID κάρτα: | Μέγιστο 30/minute |
Ανεξάρτητος αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης κάρτας RFID
| Ομιλητής: | Προγραμματιζόμενο ήχο για ηχητική επιβεβαίωση ή σιωπηλή λειτουργία |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | χωρητικότητα κάρτας: 100 κάρτες χρήστη, 5 κάρτες Master |
| Τρόπος πρόσβασης: | Μόνο με κάρτα |
Επαγγελματικός UHF ενσωματωμένος RFID αναγνώστης για το σύστημα ελέγχου προσπέλασης αποθηκών εμπορευμάτων
| μοντέλο: | Uf-5106 |
|---|---|
| Ανάγνωση της υπαγόρευσης: | Σειρήνα |
| συχνότητας: | 865-868MHz, 902-928MHz |
Αναγνώστης εγγύτητας RFID με το αριθμητικό πληκτρολόγιο, σύστημα ελέγχου προσπέλασης αναγνωστών εγγύτητας
| μοντέλο: | A812 |
|---|---|
| Ανησυχητικός χρόνος: | 1-99s (ρύθμιση) |
| Μη απασχόλησης ρεύμα: | Μη απασχόλησης ρεύμα |
UHF ενσωματωμένος RFID αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης μέχρι 8 μέτρα μεγάλης τηλεφωνικής απόστασης
| μοντέλο: | Uf-5106 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Στεγανοποιήστε την τάξη: | IP65 |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης αναγνώρισης προσώπου και κάρτα RFID Μεγάλης χωρητικότητας με ελεγκτή DM10 SRB
| Σχήμα: | Το FacePro8 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | οθόνη αφής 8 ίντσας |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
Βιομετρικά χρονική καταγραφή και σύστημα ελέγχου προσπέλασης πορτών/τερματικό χρονικής συμμετοχής αναγνώρισης προσώπου με την μπαταρία (uface)
| Πρότυπο: | Fa1-χ |
|---|---|
| Κάμερα: | Υψηλές υπέρυθρες κάμερες καθορισμού |
| Επίδειξη: | Επίδειξη LCD: 4.3» οθόνη αφής TFT |


