Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ access control rfid reader ] αγώνας 108 προϊόντα.
RFID Card Reader Time Attendance and Fingerprint Access Control Terminal with Battery
| Χρήση: | Ώρα προσέλευσης και απλό σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Γλώσσα: | πάνω από 40 τύπους πολλαπλών γλωσσών για επιλογή |
| Επαλήθευση: | Δακτυλικό αποτύπωμα + ταυτότητα + θύρα USB |
Απομονωμένο σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα ταυτότητας εγγύτητας και χρωματική οθόνη
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Τερματικός σταθμός ελέγχου πρόσβασης και εγκατάστασης με κάρτα RFID |
|---|---|
| Τύπος: | Κάρτα RFID+Κωδικός πρόσβασης |
| Εικονική οθόνη: | 20,0 ιντσών TFT LCD έγχρωμη οθόνη |
Βιομετρικός αναγνώστης πυλών RFID περιστροφικών πυλών τρίποδων βραχιόνων πτώσης και ανοξείδωτο SUS304
| μοντέλο: | TS1011 |
|---|---|
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και αναγνώστης RFID |
| Τροφοδοσία: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/220V, 50/60Hz |
Δακτυλικό αποτύπωμα μπαταριών και συμμετοχή καρτών RFID χρονική και σύστημα ελέγχου προσπέλασης με το λιμένα USB
| Χρήση: | Χρονική συμμετοχή και σύστημα ελέγχου προσπέλασης με Bettery |
|---|---|
| Επίδειξη LCD: | οθόνη 2,8-ίντσας TFT |
| Ομιλητής: | Υπαγόρευση φωνής (η γλώσσα μπορεί να επιλεχτεί) |
Ομιλητής ηχητικών σημάτων αναγνωστών καρτών εγγύτητας Rfid κωδικού πρόσβασης 125khz με την κλειδαριά της EM
| μοντέλο: | A702 |
|---|---|
| Τύπος καρτών: | EM |
| Ηχείο: | Ηχητικό σήμα |
Υδατοασθενής αναγνώστης δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτας RFID λειτουργεί με πίνακα ελέγχου πρόσβασης FR1200
| Τύπος: | μηχανή αναγνώρισης δακτυλικού αποτυπώματος |
|---|---|
| Αισθητήρας: | Οπτικός αισθητήρας |
| Ψήφισμα: | 1280 X 960 |
Βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και Τερματικό ώρας παρακολούθησης αναγνώστη καρτών RFID με μπαταρία
| Χρήση: | Βιομετρική Ώρα Προσέλευσης με Ρελέ |
|---|---|
| Επίδειξη LCD: | ΑΡΡΕΝΩΠΟΣ, IOS |
| Μέγεθος οθόνης: | οθόνη 2,8-ίντσας TFT |
αναγνώστης καρτών 13.56MHz και συγγραφέας 26bit Wiegand με τον εξωτερικό έλεγχο σειρήνων
| Κάρτα: | 13.56MHz |
|---|---|
| Διαβάστε τη σειρά: | Μέχρι 5CM (13.56MHz) |
| Αδιάβροχο: | IP65 |
4G Βιομετρικό Σύστημα Παρακολούθησης Χρόνου
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
Βιομετρική κάρτα Face/RFID/σύστημα ελέγχου προσπέλασης φοινικών και υποστήριξη WiFi χρονικής συμμετοχής και λειτουργία 4G
| Πρότυπο: | Facepro1-4g |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών: | 10.000 κάρτες ταυτότητας, (προαιρετικές: Λειτουργία καρτών ολοκληρωμένου κυκλώματος) |
| Συναλλαγές: | 200.000 κούτσουρα |


