Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ access control rfid reader ] αγώνας 108 προϊόντα.
Φορητός αναγνώστης καρτών εγγύτητας RFID με το επίπεδο υψηλής ασφαλείας αριθμητικών πληκτρολογίων
| μοντέλο: | A810 |
|---|---|
| Αδιάβροχος δείκτης: | IP67 |
| Ανησυχητικός χρόνος: | 1-99s (ρύθμιση) |
Πρόσωπο και Δακτυλικό αποτύπωμα και Κάρτα RFID
| Model: | FacePro7 |
|---|---|
| Display: | 7-inch Touch Screen |
| Face: | 10,000 |
Αναγνώστης καρτών εγγύτητας Rfid σχεδίου μόδας για το αυτόματο ανοιχτήρι πυλών
| Κάρτα: | 125KHz εγγύτητα |
|---|---|
| Διαβάστε τη σειρά: | Μέχρι 10CM (125KHz) |
| Σχήμα παραγωγής: | 26/34bit Wiegand (προεπιλογή) |
DC12V-DC24V αναγνώστης καρτών εγγύτητας με το αριθμητικό πληκτρολόγιο/τον ανησυχητικό χρόνο 1-99s
| μοντέλο: | A810 |
|---|---|
| Τρέχουσα παραγωγή κλειδαριών: | ≤3A |
| Τάση εργασίας: | DC12V-DC24V |
Αδιάβροχο IP65 από ανοξείδωτο χάλυβα με ανιχνευτή δακτυλικών αποτυπωμάτων SilkID με RS485
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Αδιάβροχος αναγνώστης δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτας RFID |
|---|---|
| ΚΜΕ: | 324 MHz |
| Επικοινωνία: | RS485 |
Αγρυπνία χαμηλής τάσης / τηλεχειρισμός APP / κλειδί δακτυλικών αποτυπωμάτων RFID κάρτα κωδικός πρόσβασης WIFI ασύρματη τηλεχειρισμός έξυπνη κλειδαριά πόρτας
| Η χωρητικότητα της κάρτας+κωδικού πρόσβασης+αποτυπωμάτων δακτύλων: | 300 ομάδες |
|---|---|
| Ξεκλειδώστε τον τρόπο: | Εφαρμογή, κωδικός πρόσβασης, αποτύπωμα δακτύλου, βραχιόλι, κάρτα ή κλειδί |
| Ικανότητα χρηστών: | 9 ομάδες διαχειριστές |
Είσοδος ασφάλειας συστημάτων ελέγχου κλειδαριών πορτών πρόσβασης αναγνωστών καρτών δακτυλικών αποτυπωμάτων Bluetooth
| μοντέλο: | Ul-900 |
|---|---|
| χαμηλής ισχύος συναγερμός: | 4.8V |
| Πρότυπα Bluetooth: | bluetooth ble 4.0 |
Ημι αυτόματη πύλη εμποδίων τρίποδων, περιστροφική πύλη 3 βραχιόνων κανένας εκτεθειμένος βίδα ή σύνδεσμος
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 60W |
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και αναγνώστης RFID ή ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |


