Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ access control rfid reader ] αγώνας 108 προϊόντα.
Αναγνώστης καρτών εγγύτητας Rfid κωδικού πρόσβασης, συγγραφέας αναγνωστών εγγύτητας ελέγχου προσπέλασης
| Τύπος: | Αναγνώστης καρτών εγγύτητας με το αριθμητικό πληκτρολόγιο |
|---|---|
| Στεγανοποιήστε την τάξη: | IP67 |
| Χρώμα: | γκρί |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης σήματος Power Adapter Box με TCP/IP και πλακέτα ελέγχου πρόσβασης Wiegand & Door (C3-100/BOX)
| Περιγραφή: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης μονής πόρτας με κουτί προσαρμογέα ρεύματος |
|---|---|
| ΚΜΕ: | CPU 32 bit MIPS |
| Χρήστης: | 30.000 |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτας RFID για Πίνακας ελέγχου πρόσβασης 4 θυρών με κουτί προσαρμογέα ισχύος (inBIO460/BOX)
| Περιγραφή προϊόντων: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης τεσσάρων θυρών με Power Box |
|---|---|
| Επικοινωνία: | TCP/IP, RS485, Wiegand in/out |
| Περίφραξη: | κιβώτιο μετάλλων |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης δύο θυρών με πίνακα ελέγχου πρόσβασης σήματος TCP/IP και Wiegand για 2 πόρτες (C3-200)
| Ονομασία προϊόντος: | 2 Πίνακας ελέγχου πρόσβασης πόρτας |
|---|---|
| ΚΜΕ: | CPU 32 bit MIPS |
| RAM: | 32M bit |
Μικρό μέγεθος οθόνης αφής βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης με δακτυλικά αποτυπώματα με συναγερμό και κουδούνι πόρτας
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Χρόνος και παρουσία και σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | TCP/IP, RS485, USB Host |
| Τύπος: | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικός πρόσβασης, αποτύπωμα δακτύλου + κάρτα ταυτότητας + κωδικό πρόσβασης, απ |
KR101 13.56 Mhz IC Access Control Card Reader Αδιάβροχος IP65 με Wiegand 26/34 εσωτερικό ή εξωτερικό
| Κάρτα: | 13.56Mhz Σύνδεση |
|---|---|
| Διαβάστε τη σειρά: | Μέχρι 5CM ((13.56MHz) |
| Διάσταση: | 77*43*16mm |
KR100 Εξωτερικός έλεγχος πρόσβασης RFID αναγνώστης κάρτας 13.56Mhz RFID αναγνώστης εγγύτητας IP65 Αδιάβροχος
| Κάρτα: | 13.56Mhz Σύνδεση |
|---|---|
| Αδιάβροχο: | IP65 |
| Λειτουργία επαλήθευσης: | Κάρτα |
Χτίζοντας περιστροφική πύλη βραχιόνων πτώσης συστημάτων ελέγχου προσπέλασης, ηλεκτρονική περιστροφική πύλη Γκέιτς
| μοντέλο: | TS1211 |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -28℃ σε 60℃ |
Διαβάτης κάρτας ελέγχου πρόσβασης RFID και πληκτρολόγιο κωδικού πρόσβασης με τυποποιημένη έξοδο WG 26/34 KR202
| Προϊόν: | Διαγνωστής καρτών RFID με πληκτρολόγιο |
|---|---|
| Αδιάβροχο επίπεδο: | IP65 |
| Κάρτα: | 125KHz Σύνδεση |
Διαβάτης κάρτας ελέγχου πρόσβασης RFID KR201 με Wiegand 26/34 Αδιάβροχος IP65 125Khz
| Ισχύς / Ρεύμα: | Συνεχή ισχύς 6-14V / Max.70mA |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC με υφή |
| Χρώμα: | Μαύρο |


