Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ access control rfid reader ] αγώνας 108 προϊόντα.
Αδιάβροχο IP68 RFID αναγνώστης κάρτας ελέγχου πρόσβασης Απομακρυσμένο έλεγχο με WIFI APP
| Ομιλητής: | Προγραμματιζόμενο ήχο για ηχητική επιβεβαίωση ή σιωπηλή λειτουργία |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | χωρητικότητα κάρτας: 100 κάρτες χρήστη, 5 κάρτες Master |
| Ταυτότητες: | <= 20 ms |
CE αναγνωστών καρτών ελέγχου προσπέλασης RFID οδηγήσεων που εγκρίνεται για την ανοικτή και στενή πόρτα
| μοντέλο: | D8-ΕΠΑΝ |
|---|---|
| Τρόπος πρόσβασης: | Κάρτα μόνο |
| Διαβασμένη μέγιστο απόσταση: | 35cm |
Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κωδικού πρόσβασης και κάρτας RFID Αδιάβροχος IP65
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | Αυτόνομος |
| Λειτουργία επαλήθευσης: | Κάρτα, PIN, PIN/Κάρτα, Card+PIN |
WIFI Tuya Smart Security Door Lock Βιομετρικό αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με μεταλλικό πληκτρολόγιο IP66 αδιάβροχο
| Τύπος αναγνώρισης: | Αποτύπωμα δακτύλου+APP+Πιστολόγιο+Κάρτα RFID |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομετρικός έξυπνος αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης |
| Ικανότητα χρηστών: | 1000 χρήστες (988 συνηθισμένοι χρήστες + 2 χρήστες πανικού + 10 χρήστες επισκέπτες) |
Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κωδικού QR με κάρτα RFID 1D και 2D με USB, RS232 ή TCP/IP
| Ονομασία του προϊόντος: | Διαβάτης κάρτας QR/RFID με θύρα USB |
|---|---|
| Μέθοδος αναγνώρισης: | Κωδικός QR/ κάρτα IC/ κάρτα ταυτότητας/ κάρτα NFC |
| Τρόπος επικοινωνίας: | Βιεγκάντ/USB/RS232/RS485 |
Διαχειρισμός πρόσβασης σε κάρτες RFID και QR Code Διαχειρισμός πρόσβασης σε κώδικες QR με USB, RS232 ή TCP/IP
| Συχνότητα: | Κωδικός 125KHz+13,56Mhz+QR |
|---|---|
| ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ: | Wiegand 26/34bit & RS485 |
| Μέθοδος αναγνώρισης: | QR κωδικός κάρτα IC κάρτα ID κάρτα NFC κάρτα |
Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κωδικού PIN και κάρτας RFID Μεταλλικό κάλυμμα με υδατοασφαλείς και αντιβανδαλικές ιδιότητες IP68
| Βαθμός προστασίας κατά της εισόδου: | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο: | Λευκό φως, αριθμητικά πλήκτρα 0-9, πλήκτρα λειτουργίας *, #, Bell |
| Διεπαφή ελέγχου προσπέλασης: | Ηλεκτρική κλειδαριά, κουμπί εξόδου, συναγερμός, κουδούνι, αισθητήρας πόρτας |
Ο μαύρος αναγνώστης καρτών ελέγχου προσπέλασης τοποθετεί εύκολα στους εσωτερικούς και εξωτερικούς τοίχους
| μοντέλο: | D8-ΕΠΑΝ |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Καμία επίδειξη LCD |
| Τρόπος πρόσβασης: | Κάρτα μόνο |
KR200 13.5Mhz IC Card Access Control Card Reader με υδροστερό IP65 ABS πλαστικό
| Προϊόν: | Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κάρτας IC |
|---|---|
| Διάσταση: | 85*87*22,5 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10° έως +65°C |
Λεπτός αναγνώστης εγγύτητας τύπων αυτόνομος, Wiegand 26 αναγνώστης Rfid ελέγχου προσπέλασης
| μοντέλο: | A810 |
|---|---|
| Σειρά ανάγνωσης: | 3cm5cm |
| Τάση εργασίας: | DC12V-DC24V |


