Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ access control rfid reader ] αγώνας 108 προϊόντα.
KR200 125Khz αναγνώστης καρτών ελέγχου πρόσβασης RFID κάρτας με έξοδο Wiegand 26/34 Αδιάβροχος IP65
| Κάρτα: | 125KHz Σύνδεση |
|---|---|
| Λειτουργία επαλήθευσης: | Κάρτα |
| Διάσταση: | 85*87*22,5 mm |
Για τους πεζούς περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης γραφείων πυλών ταχύτητας, περιστροφικές πύλες ανοξείδωτου
| μοντέλο: | TS1222 |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -28℃ σε 60℃ |
KR201 Wiegand 26/34 Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κάρτας RFID 13.56Mhz Αδιάβροχος IP65
| Σχήμα παραγωγής: | 26bit Wiegand (προεπιλεγμένο) / 34bit προαιρετικό |
|---|---|
| Υλικό: | ABS+PC με υφή |
| Κάρτα: | 13Πιστοποιητικό ταυτότητας.56MHz |
KR100 αναγνώστης καρτών ελέγχου πρόσβασης 125Khz Μέχρι 5cm Περιοχή ανάγνωσης Αδιάβροχος IP65 Wiegand 26/34
| Κάρτα: | 125KHz Σύνδεση |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Υλικό: | ABS+PC με υφή |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης Wifi Tuya IP66 Αδιάβροχο Touch Keypad RFID Card Reader Ανεξάρτητος έλεγχος πρόσβασης με TTLock Door
| Τύπος: | Εφαρμογή + κωδικός πρόσβασης + κάρτα RFID |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Προσαρμοσμένο λογότυπο, TT LOCK ή TUYA APP Control |
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Ανθεκτική σε καιρικές συνθήκες, κουμπί κουδούνι |
KR202M13.56MHz αναγνώστης κάρτας ελέγχου πρόσβασης με κωδικό πρόσβασης και δείκτη LED Αδιάβροχος IP65
| Κάρτα: | 13Διαβάστης κάρτας.56MHz |
|---|---|
| Δείκτης οδηγήσεων: | Δύο έγχρωμοι δείκτες LED (κόκκινο και πράσινο) |
| Βάρος: | 150G |
Ασύρματος αναγνώστης καρτών εγγύτητας απόδειξης βανδάλων, σύστημα ελέγχου προσπέλασης πορτών εγγύτητας
| μοντέλο: | A702 |
|---|---|
| Αδιάβροχος δείκτης: | IP67 |
| Ικανότητας: | RFID: 2000 κωδικός πρόσβασης: 2000 |
Έξυπνος αναγνώστης καρτών εγχώριου ελέγχου προσπέλασης με τον κωδικό πρόσβασης, υλική περίπτωση μετάλλων
| μοντέλο: | A808 |
|---|---|
| Αδιάβροχος δείκτης: | IP67 |
| Ικανότητας: | Κάρτα: 2000, κωδικός πρόσβασης: 2000 |
Αυτόνομος έλεγχος προσπέλασης αναγνωστών καρτών αριθμητικών πληκτρολογίων
| μοντέλο: | A808 |
|---|---|
| Ικανότητας: | Κάρτα: 2000, κωδικός πρόσβασης: 2000 |
| Τύπος καρτών: | 125KHz (EM) |
100V / 240V αναγνώστης ετικεττών Rfid μακροχρόνιας σειράς, παθητικός Uhf χειμώνας αναγνωστών Rfid
| μοντέλο: | Uf-5106 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Λειτουργώντας τρόπος: | Αυτόματος-τρέχοντας, διαλογικός και ώθηση-ενεργοποιώντας εργασίας τρόπος υποστήριξης |


