Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ access control rfid reader ] αγώνας 108 προϊόντα.
Αδιάβροχος αναγνώστης εγγύτητας ελέγχου προσπέλασης αριθμητικών πληκτρολογίων
| μοντέλο: | A812 |
|---|---|
| Αδιάβροχος δείκτης: | IP67 |
| Ανησυχητικός χρόνος: | 1-99s (ρύθμιση) |
Αναγνώστης καρτών αριθμητικών πληκτρολογίων RFID, αναγνώστης Rfid ελέγχου προσπέλασης καρτών 13.56MHz
| Κάρτα: | αναγνώστης καρτών 13.56MHz |
|---|---|
| Διαβάστε τη σειρά: | Μέχρι 5CM (13.56MHz) |
| Σχήμα παραγωγής: | 26/34bit Wiegand (προεπιλογή) |
Υποστήριξη κωδικού πρόσβασης για αναγνώστες ελέγχου πρόσβασης με δακτυλικά αποτυπώματα και κάρτες RFID και BT TUYA APP
| Τύπος: | Ακτινογραφία + κάρτα ταυτότητας + PIN, Ακτινογραφία + κάρτα IC + PIN, Ακτινογραφία + κάρτα ταυτότητα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
Ακτινογραφία δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτα RFID Διαχείριση πρόσβασης Διαβάτης Υποστήριξη κωδικού πρόσβασης Αδιάβροχος IP65
| Τύπος: | Ακτινογραφία + κάρτα ταυτότητας + PIN, Ακτινογραφία + κάρτα IC + PIN |
|---|---|
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Δίκτυο: | Αυτόνομος |
KR102 Διαβάτης κάρτας RFID ελέγχου πρόσβασης με πληκτρολόγιο εισόδου κωδικού πρόσβασης και αναγνώστης LED 2 χρωματικών δεικτών13.56MHz
| Κάρτα: | 13Διαβάστης κάρτας.56MHz |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 βαθμοί έως 60 βαθμοί |
| Διαβάστε τη σειρά: | Μέχρι 5CM ((13.56MHz) |
Σύστημα πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης τριών βραχιόνων με το δακτυλικό αποτύπωμα και τον αναγνώστη καρτών RFID
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 60W |
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και αναγνώστης RFID ή ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID και βιομετρικά δακτυλικά αποτυπώματα και βιομετρικό σύστημα παρουσίας με ενσωματωμένη μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID και δακτυλικά αποτυπώματα |
|---|---|
| Τύπος: | Fingerprint+Password+Card |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Ενσωματωμένη μπαταρία |
Μεγάλης χωρητικότητας βιομετρικός έλεγχος πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με κάμερα και ενσωματωμένη μπαταρία TCP/IP USB
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης και παρουσίασης χρόνου δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Εικονική οθόνη: | 3.5" TFT έγχρωμη οθόνη |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Επανασχεδιασμός λογισμικού, προσαρμοσμένο λογότυπο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
Βιομετρικός έλεγχος πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με Tuya APP IP68 Αδιάβροχο πληκτρολόγιο με οθόνη αφής RFID αναγνώστης καρτών με TTLCOK APP
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομετρικός έξυπνος αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Τύπος: | Αποτύπωμα δακτύλου+APP+Πιστολόγιο+Κάρτα RFID |
| Ικανότητα χρηστών: | 1000 χρήστες (988 συνηθισμένοι χρήστες + 2 χρήστες πανικού + 10 χρήστες επισκέπτες) |
KR102 Αδιάβροχος αναγνώστης καρτών ελέγχου πρόσβασης εγγύτητας IP65 125Khz με πληκτρολόγιο Wiegand26/34
| Συχνότητα: | Διαγνωστής κάρτας εγγύτητας 125KHz με PIN |
|---|---|
| Σχήμα: | KR102E |
| κωδικός πρόσβασης: | 8 bit για το μορφότυπο PIN |


