Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ card reader access control systems ] αγώνας 95 προϊόντα.
Λίγος δύναμης ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών εμποδίων συμπαγής λειτουργίας που σχεδιάζεται σιωπηλός
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Περιβάλλον εργασίας: | Εσωτερικός/υπαίθριος (εάν προφυλάσσεται) |
| RFID κάρτα: | Μέγιστο 30/minute |
Δημοφιλής αναγνώστης εγγύτητας Wiegand, σύστημα ελέγχου προσπέλασης εγγύτητας κωδικού πρόσβασης
| μοντέλο: | A810 |
|---|---|
| Αδιάβροχος δείκτης: | IP67 |
| Επικοινωνία: | Wiegand 26 |
Αναγνώριση προσώπου Βιομετρικό σύστημα ελέγχου χρόνου και πρόσβασης με λογισμικό FA1000
| Εμφάνιση: | 4.3 ίντσες HD οθόνη αφής |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου: | 500 |
| Ικανότητα καρτών: | 1.000 |
Αδιάβροχος αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης κάρτας RFID IP65 με σήμα Wiegand
| Τύπος: | Διαγνωστήρα καρτών ταυτότητας, διαγνωστήρα καρτών IC |
|---|---|
| Αδιάβροχο επίπεδο: | IP65 |
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
KR102 Διαβάτης κάρτας RFID ελέγχου πρόσβασης με πληκτρολόγιο εισόδου κωδικού πρόσβασης και αναγνώστης LED 2 χρωματικών δεικτών13.56MHz
| Κάρτα: | 13Διαβάστης κάρτας.56MHz |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 βαθμοί έως 60 βαθμοί |
| Διαβάστε τη σειρά: | Μέχρι 5CM ((13.56MHz) |
Βιομετρική κάρτα Face/RFID/σύστημα ελέγχου προσπέλασης φοινικών και υποστήριξη WiFi χρονικής συμμετοχής και λειτουργία 4G
| Πρότυπο: | Facepro1-4g |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών: | 10.000 κάρτες ταυτότητας, (προαιρετικές: Λειτουργία καρτών ολοκληρωμένου κυκλώματος) |
| Συναλλαγές: | 200.000 κούτσουρα |
Διαβάτης κάρτας ελέγχου πρόσβασης RFID και πληκτρολόγιο κωδικού πρόσβασης με τυποποιημένη έξοδο WG 26/34 KR202
| Προϊόν: | Διαγνωστής καρτών RFID με πληκτρολόγιο |
|---|---|
| Αδιάβροχο επίπεδο: | IP65 |
| Κάρτα: | 125KHz Σύνδεση |
Έξυπνος αναγνώστης καρτών εγχώριου ελέγχου προσπέλασης με τον κωδικό πρόσβασης, υλική περίπτωση μετάλλων
| μοντέλο: | A808 |
|---|---|
| Αδιάβροχος δείκτης: | IP67 |
| Ικανότητας: | Κάρτα: 2000, κωδικός πρόσβασης: 2000 |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτας RFID για Πίνακας ελέγχου πρόσβασης 4 θυρών με κουτί προσαρμογέα ισχύος (inBIO460/BOX)
| Περιγραφή προϊόντων: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης τεσσάρων θυρών με Power Box |
|---|---|
| Επικοινωνία: | TCP/IP, RS485, Wiegand in/out |
| Περίφραξη: | κιβώτιο μετάλλων |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης δύο θυρών με κουτί προσαρμογέα ισχύος Υποστήριξη Access 3.5 Software TCP/IP/RS485/Wiegand(inBio260/BOX)
| Περιγραφή: | έλεγχος πρόσβασης δύο θυρών με κουτί μετασχηματιστή ρεύματος |
|---|---|
| Αριθμός ελεγχόμενων θυρών: | 2 πόρτες |
| Μνήμη RAM/Flash: | 32M bit/128M bit |


