Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ card reader access control systems ] αγώνας 95 προϊόντα.
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης για δύο πόρτες Πίνακας ελέγχου πρόσβασης με TCP/IP και σήμα Wiegand με Μεταλλικό Κουτί προσαρμογέα ισχύος
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης με κουτί προσαρμογέα ισχύος |
|---|---|
| Αριθμός ελεγχόμενων θυρών: | 2 πόρτα |
| Αριθμός υποστηριζόμενων αναγνωστών: | 4 |
KR200 13.5Mhz IC Card Access Control Card Reader με υδροστερό IP65 ABS πλαστικό
| Προϊόν: | Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κάρτας IC |
|---|---|
| Διάσταση: | 85*87*22,5 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10° έως +65°C |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης για πλακέτα ελέγχου πρόσβασης μονής πόρτας με TCP/IP και σήμα Wiegand (C3-100)
| Περιγραφή προϊόντων: | Ο πίνακας ελέγχου πρόσβασης λειτουργεί με μονή πόρτα |
|---|---|
| Τύπος: | Υποστήριξη RFID Card Reader |
| Επικοινωνία: | TCP/IP, RS-485 |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης σήματος Power Adapter Box με TCP/IP και πλακέτα ελέγχου πρόσβασης Wiegand & Door (C3-100/BOX)
| Περιγραφή: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης μονής πόρτας με κουτί προσαρμογέα ρεύματος |
|---|---|
| ΚΜΕ: | CPU 32 bit MIPS |
| Χρήστης: | 30.000 |
Πρόσωπο και σταθερό δακτυλικό αποτύπωμα σύστημα ελέγχου προσπέλασης περιστροφικών πυλών ύψους γεφυρών βραχιόνων μισό
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 60W |
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και αναγνώστης RFID ή ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |
Πίνακα δακτυλικών αποτυπωμάτων 125KHz Σύστημα ελέγχου πρόσβασης έξυπνης πόρτας με πληκτρολόγιο αφής Αδιάβροχο IP66 WIFI Tuya Διαβάστε
| Ικανότητα χρηστών: | 1000 χρήστες (988 συνηθισμένοι χρήστες + 2 χρήστες πανικού + 10 χρήστες επισκέπτες) |
|---|---|
| Μήκος καρφιτσών: | 4 έως 6 ψηφία |
| Δραστηριακή τάση: | 12 ~ 28V AC/DC |
Πολυβιομετρικό σύστημα παρουσίας στο χρόνο και αναγνώριση δακτυλικών αποτυπωμάτων προσώπου Υποστήριξη ελέγχου πρόσβασης WEB Λογισμικό FA110
| Τύπος προϊόντος: | Πρόσωπο, δακτυλικό αποτύπωμα, κωδικό πρόσβασης, κάρτα RFID |
|---|---|
| Δακτυλικό αποτύπωμα: | 500fps |
| Πρόσωπο: | 500 πρόσωπα |
Σύστημα παρουσίασης βιομετρικών δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP και θύρα USB
| Τύπος: | Βιομετρική χρονική καταγραφή |
|---|---|
| Μέθοδος επαλήθευσης: | Ακτινογραφία, κωδικός πρόσβασης (προαιρετικό: αναγνώστης καρτών) |
| Εικονική οθόνη: | 3.5" TFT γραφική διεπαφή υψηλής ευκρίνειας |
αναγνώστης καρτών 13.56MHz και συγγραφέας 26bit Wiegand με τον εξωτερικό έλεγχο σειρήνων
| Κάρτα: | 13.56MHz |
|---|---|
| Διαβάστε τη σειρά: | Μέχρι 5CM (13.56MHz) |
| Αδιάβροχο: | IP65 |
KR101 13.56 Mhz IC Access Control Card Reader Αδιάβροχος IP65 με Wiegand 26/34 εσωτερικό ή εξωτερικό
| Κάρτα: | 13.56Mhz Σύνδεση |
|---|---|
| Διαβάστε τη σειρά: | Μέχρι 5CM ((13.56MHz) |
| Διάσταση: | 77*43*16mm |


