Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ card reader access control systems ] αγώνας 95 προϊόντα.
Υλικός αναγνώστης καρτών εγγύτητας μετάλλων με το αριθμητικό πληκτρολόγιο 10% στη λειτουργούσα υγρασία 90%
| μοντέλο: | A812 |
|---|---|
| Τρέχουσα παραγωγή κλειδαριών: | ≤3A |
| Τρέχουσα παραγωγή συναγερμών: | ≤1A |
Αναγνώστης καρτών εγγύτητας υψηλής ασφαλείας με τον επεξεργαστή ΒΡΑΧΊΟΝΑΣ 9,0 υψηλής ταχύτητας ΚΜΕ αριθμητικών πληκτρολογίων 240 MHZ
| μοντέλο: | A103 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | 2,4 εικονοκύτταρο οθόνης 320*240 χρώματος ίντσας TFT |
| Γλώσσα: | Αγγλικά, ισπανικά, ινδονησιακά (διαθέσιμος για να προσαρμόσουν για άλλους) |
μακρύς αναγνώστης καρτών εγγύτητας μνήμης χρηστών 12V 1A με το αριθμητικό πληκτρολόγιο/τη ρύθμιση διαφορών ώρας
| μοντέλο: | A103 |
|---|---|
| Λειτουργών τρόπος: | Σε απευθείας σύνδεση/off-$l*line |
| Λειτουργία ελέγχου προσπέλασης: | Η έρευνα κούτσουρων, πολυ-ελέγχει τον τρόπο, ταυτότητα 9-καρφιτσών, σχέδιο κουδούνι, κουδούνι Exterm |
Μεγάλης χωρητικότητας βιομετρικός έλεγχος πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με κάμερα και ενσωματωμένη μπαταρία TCP/IP USB
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης και παρουσίασης χρόνου δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Εικονική οθόνη: | 3.5" TFT έγχρωμη οθόνη |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Επανασχεδιασμός λογισμικού, προσαρμοσμένο λογότυπο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
Ακτινογραφία δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτα RFID Διαχείριση πρόσβασης Διαβάτης Υποστήριξη κωδικού πρόσβασης Αδιάβροχος IP65
| Τύπος: | Ακτινογραφία + κάρτα ταυτότητας + PIN, Ακτινογραφία + κάρτα IC + PIN |
|---|---|
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Δίκτυο: | Αυτόνομος |
Υποστήριξη κωδικού πρόσβασης για αναγνώστες ελέγχου πρόσβασης με δακτυλικά αποτυπώματα και κάρτες RFID και BT TUYA APP
| Τύπος: | Ακτινογραφία + κάρτα ταυτότητας + PIN, Ακτινογραφία + κάρτα IC + PIN, Ακτινογραφία + κάρτα ταυτότητα |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός |
Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κωδικού πρόσβασης και κάρτας RFID Αδιάβροχος IP65
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | Αυτόνομος |
| Λειτουργία επαλήθευσης: | Κάρτα, PIN, PIN/Κάρτα, Card+PIN |
Ελεγκτής πρόσβασης δύο θυρών Σύνδεση βάσει IP με συσκευή ανάγνωσης καρτών δακτυλικών αποτυπωμάτων/RFID (inBIO260)
| Περιγραφή προϊόντων: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης για 2 πόρτες |
|---|---|
| Υποστήριξη χωρητικότητας δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 3.000 FPS |
| Αριθμός ελεγχόμενων θυρών: | 2 πόρτες |
Ελεγκτής πρόσβασης μονής πόρτας Σύνδεση βάσει IP με συσκευή ανάγνωσης καρτών δακτυλικών αποτυπωμάτων/RFID (Inbio160)
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης για μονή πόρτα |
|---|---|
| Τύπος: | Υποστήριξη Fingerprint + Card Reader |
| Μνήμη RAM/Flash: | 32M Bit/128M Bit |
Σύστημα πυλών εμποδίων περιστροφικών πυλών ελέγχου προσπέλασης τριών βραχιόνων με το δακτυλικό αποτύπωμα και τον αναγνώστη καρτών RFID
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 60W |
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και αναγνώστης RFID ή ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |


