Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ card reader access control systems ] αγώνας 95 προϊόντα.
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων ποδοσφαίρου γυμναστικής για την είσοδο, πύλη περιστροφικών πυλών μετάλλων
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς: | 60W |
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και αναγνώστης RFID ή ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |
Βιομετρικοί σύστημα και έλεγχος προσπέλασης χρονικής συμμετοχής συστημάτων αναγνώρισης προσώπου με τη συμμετοχή λογισμικού Ιστού
| Πρότυπο όνομα: | FA2000 |
|---|---|
| Περιγραφή: | Τερματικό συμμετοχής ελέγχου προσπέλασης και χρόνου προσώπου ταχύτητας |
| Ικανότητα προσώπου: | 1.500 |
Υψηλές ασφάλεια και ευκολία πυλών περιστροφικών πυλών μέσης εξοπλισμού ελέγχου προσπέλασης αερολιμένων
| μοντέλο: | TS1022 |
|---|---|
| Προαιρετική λειτουργία: | Ελεγκτής και δακτυλικό αποτύπωμα & αναγνώστης RFID |
| Τροφοδοσία: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V/220V, 50/60Hz |
4G Βιομετρικό Σύστημα Παρακολούθησης Χρόνου
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
Πρόσωπο και Δακτυλικό αποτύπωμα και Κάρτα RFID
| Model: | FacePro7 |
|---|---|
| Display: | 7-inch Touch Screen |
| Face: | 10,000 |
Βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP/USB και μπαταρία
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης, ενσωματωμένη μπαταρία |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Επανασχεδιασμός λογισμικού, προσαρμοσμένο λογότυπο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
| Τύπος επαλήθευσης: | Αποτύπωμα δακτύλου+κωδικός |
Πακέτο αφής δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτας RFID ελέγχου πρόσβασης αναγνώστης Υποστήριξη Password και WIFI APP
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | TCP ή Standalone |
| Επικοινωνία: | WIFI ως προαιρετική λειτουργία |
Διαβάτης ελέγχου πρόσβασης κάρτας εγγύτητας RFID με webserver και λειτουργία anti-pass back
| Τρόπος πρόσβασης: | Μόνο κάρτα, μόνο PIN, Card+PIN |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID |
| Ικανότητα καρτών: | 30.000 κάρτες |
RFID Card Reader Time Attendance and Fingerprint Access Control Terminal with Battery
| Χρήση: | Ώρα προσέλευσης και απλό σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Γλώσσα: | πάνω από 40 τύπους πολλαπλών γλωσσών για επιλογή |
| Επαλήθευση: | Δακτυλικό αποτύπωμα + ταυτότητα + θύρα USB |
Απομονωμένο σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα ταυτότητας εγγύτητας και χρωματική οθόνη
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Τερματικός σταθμός ελέγχου πρόσβασης και εγκατάστασης με κάρτα RFID |
|---|---|
| Τύπος: | Κάρτα RFID+Κωδικός πρόσβασης |
| Εικονική οθόνη: | 20,0 ιντσών TFT LCD έγχρωμη οθόνη |


