Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ card reader access control systems ] αγώνας 95 προϊόντα.
Ασύρματος αναγνώστης καρτών εγγύτητας απόδειξης βανδάλων, σύστημα ελέγχου προσπέλασης πορτών εγγύτητας
| μοντέλο: | A702 |
|---|---|
| Αδιάβροχος δείκτης: | IP67 |
| Ικανότητας: | RFID: 2000 κωδικός πρόσβασης: 2000 |
Σύστημα αναγνωστών καρτών εγγύτητας ABS, αυτόνομο σύστημα ελέγχου προσπέλασης αριθμητικών πληκτρολογίων
| μοντέλο: | R09MP |
|---|---|
| Στατικό ρεύμα: | 50-100mA |
| Υλικό: | ABS |
Μικρό μέγεθος οθόνης αφής βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης με δακτυλικά αποτυπώματα με συναγερμό και κουδούνι πόρτας
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Χρόνος και παρουσία και σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | TCP/IP, RS485, USB Host |
| Τύπος: | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικός πρόσβασης, αποτύπωμα δακτύλου + κάρτα ταυτότητας + κωδικό πρόσβασης, απ |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID και βιομετρικά δακτυλικά αποτυπώματα και βιομετρικό σύστημα παρουσίας με ενσωματωμένη μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID και δακτυλικά αποτυπώματα |
|---|---|
| Τύπος: | Fingerprint+Password+Card |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Ενσωματωμένη μπαταρία |
Βιομετρικό σύστημα παρακολούθησης χρόνου και σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP και θύρα USB
| Εικονική οθόνη: | 2.4′ TFT LCD έγχρωμη οθόνη |
|---|---|
| Γλώσσα: | περισσότερες από 40 γλώσσες μπορούν να επιλεχτούν |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 3.000 FPS |
Χτίζοντας περιστροφική πύλη βραχιόνων πτώσης συστημάτων ελέγχου προσπέλασης, ηλεκτρονική περιστροφική πύλη Γκέιτς
| μοντέλο: | TS1211 |
|---|---|
| Απαιτήσεις δύναμης: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/110V, 50/60Hz |
| ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -28℃ σε 60℃ |
IP66 αδιάβροχο ασύρματο TTLock τηλεχειριστήριο Smart Door Lock Standalone πληκτρολόγιο RFID Tuya WIFI πρόσβαση αναγνώστης κουδούνι πόρτας
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομετρικός έξυπνος αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Ικανότητα χρηστών: | 1000 χρήστες (988 συνηθισμένοι χρήστες + 2 χρήστες πανικού + 10 χρήστες επισκέπτες) |
| Δραστηριακή τάση: | 12 ~ 28V AC/DC |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης τεσσάρων θυρών και σύστημα ελέγχου πρόσβασης διπλού ρελέ με δίκτυο TCP/IP (C4-SMART)
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης 4 θυρών |
|---|---|
| Χρήστης: | 20.000 |
| Γεγονός: | 100.000 |
Βιομετρικά χρονική καταγραφή και σύστημα ελέγχου προσπέλασης πορτών/τερματικό χρονικής συμμετοχής αναγνώρισης προσώπου με την μπαταρία (uface)
| Πρότυπο: | Fa1-χ |
|---|---|
| Κάμερα: | Υψηλές υπέρυθρες κάμερες καθορισμού |
| Επίδειξη: | Επίδειξη LCD: 4.3» οθόνη αφής TFT |
Σήμα Weigand συστημάτων ελέγχου προσπέλασης προσώπου με την τηλεοπτική ενδοσυνεννόηση και τη λειτουργία WIFI TCP/IP κώδικα QR
| APP έλεγχος: | Τηλεοπτική λειτουργία ενδοσυνεννοήσεων |
|---|---|
| Επίδειξη: | οθόνη αφής 5 ίντσας |
| Ικανότητα προσώπου: | 6.000 |


