Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ biometric fingerprint attendance system ] αγώνας 43 προϊόντα.
Βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και Τερματικό ώρας παρακολούθησης αναγνώστη καρτών RFID με μπαταρία
| Χρήση: | Βιομετρική Ώρα Προσέλευσης με Ρελέ |
|---|---|
| Επίδειξη LCD: | ΑΡΡΕΝΩΠΟΣ, IOS |
| Μέγεθος οθόνης: | οθόνη 2,8-ίντσας TFT |
Βιομετρικό σύστημα παρακολούθησης χρόνου δακτυλικών αποτυπωμάτων με επικοινωνία TCP/IP/USB
| Περιγραφή προϊόντων: | Βιομετρική χρονική καταγραφή |
|---|---|
| Γλώσσα: | Περισσότερες από 40 γλώσσες μπορούν να επιλεγούν |
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 3.000 FPS |
Λογισμικό Web Biometric Fingerprint Access Control και Biometric Time and Attendance System Τερματικό με TCP/IP USB RS48
| Το προϊόν: | Χρόνος παρουσίας με δακτυλικά αποτυπώματα RS458/232 |
|---|---|
| Εικονική οθόνη: | Εικόνα TFT 3' |
| Δακτυλικό αποτύπωμα: | 3.000 FPS |
Βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και βιομετρικό σύστημα παρακολούθησης χρόνου με αναγνώστη κάρτας ταυτότητας και TCP/IP/relay
| Τύπος πόρτου: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με μπαταρία |
|---|---|
| Εικονική οθόνη: | 2,8 ίντσα TFT |
| Ομιλητής: | Υπαγόρευση φωνής (η γλώσσα μπορεί να επιλεχτεί) |
Συσκευή με ενσωματωμένη μπαταρία για το σύστημα παρακολούθησης χρόνου παλάμης και βιομετρικών δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Περιγραφή του προϊόντος: | GT800 |
|---|---|
| Τύπος: | Πολυλειτουργικό, USB flash drive, τύπος δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| μηχανή αναγνώρισης δακτυλικού αποτυπώματος: | Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων BioID ((Anti-fake) |
Σύστημα βιομετρικής παρακολούθησης χρόνου δακτυλικών αποτυπωμάτων με μπαταρία και υποστήριξη TCP/IP/USB
| Περιγραφή προϊόντων: | Χρονοδιαγραφή δακτυλικών αποτυπωμάτων με ενσωματωμένη μπαταρία |
|---|---|
| Εικονική οθόνη LCD: | 2.8" TFT έγχρωμη οθόνη |
| Ομιλητής: | Υπαγόρευση φωνής (η γλώσσα μπορεί να επιλεχτεί) |
Βιομετρικό σύστημα καταγραφής χρόνου με SSR δακτυλικό αποτύπωμα με πολλαπλές γλώσσες
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Εμφάνιση: | οθόνη 2,8 ίντσας TFT |
| Μέθοδος αναγνώρισης: | Fingerprint+ID αναγνώστης καρτών |
Βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP/USB και μπαταρία
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης, ενσωματωμένη μπαταρία |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Επανασχεδιασμός λογισμικού, προσαρμοσμένο λογότυπο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
| Τύπος επαλήθευσης: | Αποτύπωμα δακτύλου+κωδικός |
Android κάρτα RFID δακτυλικών αποτυπωμάτων Βιομετρικό Τερματικό Συστήματος Παρακολούθησης Χρόνου με WIFI και GPS ((GT168)
| Ονομασία προϊόντος: | Ακτινογραφία δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτα RFID Χρόνος συμμετοχής με σύστημα Android και Bluetoo |
|---|---|
| Εικονική οθόνη LCD: | 7 ιντσών έγχρωμη οθόνη TFT |
| ΚΜΕ: | 1344 MHz 4 πυρήνας |
Μεταφορτωμένο σύστημα παρουσίας βιομετρικού χρόνου προσώπου / δακτυλικού αποτυπώματος / κάρτας 4G WIFI ασύρματο Android 10.0 Horus H1
| Οθόνη LCD: | 5.5 ιντσώνIPS LCD HD οθόνη ((720*1440) |
|---|---|
| ΚΜΕ: | 64bit Octa-core Cortex-A73 CPU,20,0GHz |
| Αποθήκευση: | 4GB RAM/64GB ROM, Micro SD κάρτα ((μέγιστη επέκταση 256GB) |


