Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ biometric fingerprint attendance system ] αγώνας 43 προϊόντα.
Βιομετρική συσκευή χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP με τον αναγνώστη καρτών RFID
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | TCP/IP, USB-οικοδεσπότης |
|---|---|
| Διάσταση: | 280*230*100mm |
| Εμφάνιση: | 2,8 ίντσα TFT LCD |
RFID κάρτα Χρόνος σύστημα παρουσίασης αποτυπωμάτων δακτύλων με SSR Δεν χρειάζεται λογισμικό Έκθεση Excel
| Προϊόν: | Τερματικό ωράριο προσέλευσης |
|---|---|
| Βιομετρική μέτρηση: | Δακτυλικό αποτύπωμα + αναγνωριστικό |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 1.000 FPS/3.000 FPS |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID και βιομετρικά δακτυλικά αποτυπώματα και βιομετρικό σύστημα παρουσίας με ενσωματωμένη μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID και δακτυλικά αποτυπώματα |
|---|---|
| Τύπος: | Fingerprint+Password+Card |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Ενσωματωμένη μπαταρία |
Μηχανή βιομετρικής δακτυλικής αποτυπώσεως με ενσωματωμένο αναγνώστη καρτών RFID
| Προϊόν: | Βιομετρική χρονική καταγραφή |
|---|---|
| μηχανή αναγνώρισης δακτυλικού αποτυπώματος: | Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων BioID ((Anti-fake) |
| Δακτυλικό αποτύπωμα: | 5,000FPS |
Σύστημα παρουσίασης βιομετρικών δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP και θύρα USB
| Τύπος: | Βιομετρική χρονική καταγραφή |
|---|---|
| Μέθοδος επαλήθευσης: | Ακτινογραφία, κωδικός πρόσβασης (προαιρετικό: αναγνώστης καρτών) |
| Εικονική οθόνη: | 3.5" TFT γραφική διεπαφή υψηλής ευκρίνειας |
Μεγάλης χωρητικότητας βιομετρικός έλεγχος πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με κάμερα και ενσωματωμένη μπαταρία TCP/IP USB
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης και παρουσίασης χρόνου δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Εικονική οθόνη: | 3.5" TFT έγχρωμη οθόνη |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Επανασχεδιασμός λογισμικού, προσαρμοσμένο λογότυπο, ηλεκτρονική υποστήριξη |
Λίνουξ Βιομετρικό Χρόνο δακτυλικών αποτυπωμάτων και ρολόι συστήματος παρουσίας με θύρα USB
| Λειτουργία: | Χρονική συμμετοχή |
|---|---|
| Γλώσσα: | Αγγλικά, ισπανικά, πορτογαλικά, γαλλικά, γερμανικά, ιταλικά, ολλανδικά, πολωνικά, ρωσικά, τουρκικά, |
| Επικοινωνία: | TCP/IP, USB-οικοδεσπότης |
Μικρό μέγεθος οθόνης αφής βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης με δακτυλικά αποτυπώματα με συναγερμό και κουδούνι πόρτας
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Χρόνος και παρουσία και σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | TCP/IP, RS485, USB Host |
| Τύπος: | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικός πρόσβασης, αποτύπωμα δακτύλου + κάρτα ταυτότητας + κωδικό πρόσβασης, απ |
Βιομετρικό σύστημα παρακολούθησης χρόνου και σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP και θύρα USB
| Εικονική οθόνη: | 2.4′ TFT LCD έγχρωμη οθόνη |
|---|---|
| Γλώσσα: | περισσότερες από 40 γλώσσες μπορούν να επιλεχτούν |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 3.000 FPS |
Βιομετρικό Σύστημα Παρακολούθησης Χρόνου με SSR Μηχανή Καταγραφής Χρόνου Παρακολούθησης Αγγειοτυπιών με Πολυγλωσσία
| Τύπος: | USB flash drive, κάρτα ταυτότητας, τύπος δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Περιγραφή του προϊόντος: | Βιομετρικά δακτυλικά αποτυπώματα και κάρτα RFID Ώρα παρουσίας |
| Εικονική οθόνη LCD: | 2.8 ίντσες οθόνη TFT |


