Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ door access card reader system ] αγώνας 90 προϊόντα.
Αδιάβροχο ip66 TUYA TTLOCK APP Smart Touch Keypad Password Ανεξάρτητο αναγνωριστικό ελέγχου πρόσβασης κάρτας RFID με κουδούνι πόρτας
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομετρικός έξυπνος αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Proximity Card Reader: | 125KHz (ID carfd) ή 13,56MHz (IC card) |
| Μήκος καρφιτσών: | 4 έως 6 ψηφία |
Ασύρματο WIFI RFID αναγνωριστικό κάρτας Σύστημα ελέγχου προσέλθειας και πρόσβασης με TCP/IP και θύρα USB
| Ειδικότητα: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID με WIFI |
|---|---|
| Εικονική οθόνη: | 2.4′ TFT LCD έγχρωμη οθόνη |
| Ομιλητής: | Υπαγόρευση φωνής (η γλώσσα μπορεί να επιλεχτεί) |
Βιομετρικό σύστημα παρακολούθησης χρόνου και σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με TCP/IP και θύρα USB
| Εικονική οθόνη: | 2.4′ TFT LCD έγχρωμη οθόνη |
|---|---|
| Γλώσσα: | περισσότερες από 40 γλώσσες μπορούν να επιλεχτούν |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 3.000 FPS |
Βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και Τερματικό ώρας παρακολούθησης αναγνώστη καρτών RFID με μπαταρία
| Χρήση: | Βιομετρική Ώρα Προσέλευσης με Ρελέ |
|---|---|
| Επίδειξη LCD: | ΑΡΡΕΝΩΠΟΣ, IOS |
| Μέγεθος οθόνης: | οθόνη 2,8-ίντσας TFT |
Πακέτο αφής δακτυλικών αποτυπωμάτων και κάρτας RFID ελέγχου πρόσβασης αναγνώστης Υποστήριξη Password και WIFI APP
| Ιδιαίτερο χαρακτηριστικό: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | TCP ή Standalone |
| Επικοινωνία: | WIFI ως προαιρετική λειτουργία |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID και βιομετρικά δακτυλικά αποτυπώματα και βιομετρικό σύστημα παρουσίας με ενσωματωμένη μπαταρία
| Ονομασία προϊόντος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID και δακτυλικά αποτυπώματα |
|---|---|
| Τύπος: | Fingerprint+Password+Card |
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Ενσωματωμένη μπαταρία |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης Πίνακας ελέγχου μονής θύρας Wiegand in/out TCP/IP Βασισμένο στο WEB σύστημα ελέγχου πόρτας πρόσβασης (C1-smart)
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ελέγχου προσπέλασης |
|---|---|
| Θύρες αναγνώστη: | 2 αναγνώστες |
| Ικανότητα χρηστών: | 20.000 |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης Πίνακας ελέγχου Single Doors Wiegand in/out TCP/IP WEB based with Power Adapter Box (C1-SMART/BOX)
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης με κουτί προσαρμογέα ισχύος |
|---|---|
| Μορφή Wiegand: | Wiegand 26-40 bit |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | DC12V/ 4-7A |
Βιομετρική κάρτα Face/RFID/σύστημα ελέγχου προσπέλασης φοινικών και υποστήριξη WiFi χρονικής συμμετοχής και λειτουργία 4G
| Πρότυπο: | Facepro1-4g |
|---|---|
| Ικανότητα καρτών: | 10.000 κάρτες ταυτότητας, (προαιρετικές: Λειτουργία καρτών ολοκληρωμένου κυκλώματος) |
| Συναλλαγές: | 200.000 κούτσουρα |
Μικρό μέγεθος οθόνης αφής βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης με δακτυλικά αποτυπώματα με συναγερμό και κουδούνι πόρτας
| Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: | Χρόνος και παρουσία και σύστημα ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο: | TCP/IP, RS485, USB Host |
| Τύπος: | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικός πρόσβασης, αποτύπωμα δακτύλου + κάρτα ταυτότητας + κωδικό πρόσβασης, απ |


