Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ door access card reader system ] αγώνας 90 προϊόντα.
CE αναγνωστών καρτών ελέγχου προσπέλασης RFID οδηγήσεων που εγκρίνεται για την ανοικτή και στενή πόρτα
| μοντέλο: | D8-ΕΠΑΝ |
|---|---|
| Τρόπος πρόσβασης: | Κάρτα μόνο |
| Διαβασμένη μέγιστο απόσταση: | 35cm |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης Wifi Tuya IP66 Αδιάβροχο Touch Keypad RFID Card Reader Ανεξάρτητος έλεγχος πρόσβασης με TTLock Door
| Τύπος: | Εφαρμογή + κωδικός πρόσβασης + κάρτα RFID |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | Προσαρμοσμένο λογότυπο, TT LOCK ή TUYA APP Control |
| Ειδικά χαρακτηριστικά: | Ανθεκτική σε καιρικές συνθήκες, κουμπί κουδούνι |
Πλακέτα ελέγχου πρόσβασης τεσσάρων θυρών και ρελέ με προσαρμογέα ισχύος Σύστημα ελέγχου πρόσβασης με δίκτυο TCP/IP (C4-SMART/BOX)
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης 4 θυρών με κουτί προσαρμογέα ρεύματος |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | DC12V/ 4-7A |
| Στατικό ρεύμα: | 50-100mA |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης τεσσάρων θυρών και σύστημα ελέγχου πρόσβασης διπλού ρελέ με δίκτυο TCP/IP (C4-SMART)
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης 4 θυρών |
|---|---|
| Χρήστης: | 20.000 |
| Γεγονός: | 100.000 |
Έλεγχος πρόσβασης μονής πόρτας με κιβώτιο προσαρμογέα τροφοδοσίας που βασίζεται σε IP Connect Υποστήριξη Αναγνώστη καρτών δακτυλικών αποτυπωμάτων/RFID (Inbio160/box)
| Περιγραφή: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης μονής πόρτας με κουτί προσαρμογέα ρεύματος |
|---|---|
| Ικανότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 3.000 FPS |
| Λιμένας παραγωγής: | 2ea (1 Έξοδος ρελέ FORM-C, 1 Ρελέ FORM-C για έξοδο Aux) |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης δύο θυρών με κουτί προσαρμογέα ισχύος Υποστήριξη Access 3.5 Software TCP/IP/RS485/Wiegand(inBio260/BOX)
| Περιγραφή: | έλεγχος πρόσβασης δύο θυρών με κουτί μετασχηματιστή ρεύματος |
|---|---|
| Αριθμός ελεγχόμενων θυρών: | 2 πόρτες |
| Μνήμη RAM/Flash: | 32M bit/128M bit |
Βιομετρικός έλεγχος πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων με Tuya APP IP68 Αδιάβροχο πληκτρολόγιο με οθόνη αφής RFID αναγνώστης καρτών με TTLCOK APP
| Ονομασία του προϊόντος: | Βιομετρικός έξυπνος αναγνώστης ελέγχου πρόσβασης |
|---|---|
| Τύπος: | Αποτύπωμα δακτύλου+APP+Πιστολόγιο+Κάρτα RFID |
| Ικανότητα χρηστών: | 1000 χρήστες (988 συνηθισμένοι χρήστες + 2 χρήστες πανικού + 10 χρήστες επισκέπτες) |
Μηχανή βιομετρικής δακτυλικής αποτυπώσεως με ενσωματωμένο αναγνώστη καρτών RFID
| Προϊόν: | Βιομετρική χρονική καταγραφή |
|---|---|
| μηχανή αναγνώρισης δακτυλικού αποτυπώματος: | Αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων BioID ((Anti-fake) |
| Δακτυλικό αποτύπωμα: | 5,000FPS |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης για δύο πόρτες Πίνακας ελέγχου πρόσβασης με TCP/IP και σήμα Wiegand με Μεταλλικό Κουτί προσαρμογέα ισχύος
| Ονομασία προϊόντος: | Πίνακας ελέγχου πρόσβασης με κουτί προσαρμογέα ισχύος |
|---|---|
| Αριθμός ελεγχόμενων θυρών: | 2 πόρτα |
| Αριθμός υποστηριζόμενων αναγνωστών: | 4 |
Πίνακας ελέγχου πρόσβασης για 4 πόρτες υποστήριξη ελεγκτή πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και αναγνώστη καρτών RFID (inBIO460)
| Περιγραφή προϊόντων: | Πίνακας Ελέγχου Πρόσβασης για 4 Πόρτες |
|---|---|
| Αριθμός εισαγωγών: | 12 (4 συσκευή εξόδου, 4 κατάσταση πόρτας, 4 AUX) |
| Αριθμός αποτελεσμάτων: | 8 (Ρελέ 4 Μορφής C για Κλείδωμα και 4 Ρελέ Φόρμας Γ για Έξοδο Aux) |


