Όλα τα Προϊόντα
-
Έξυπνο σύστημα συναγερμού ασφαλείας σπιτιού
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα χρονικής συμμετοχής δακτυλικών αποτυπωμάτων
-
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου
-
Ασύρματη έξυπνη κλειδαριά Tuya TTLock πορτών
-
Αναγνώστης ελέγχου προσπέλασης
-
Επιτροπή ελέγχου προσπέλασης πορτών
-
Ηλεκτρική μαγνητική κλειδαριά
-
Ηλεκτρική κλειδαριά μπουλονιών
-
Ηλεκτρική κλειδαριά απεργών
-
Ηλεκτρικό υποστήριγμα κλειδαριών
-
Ετικέττα καρτών RFID
-
Περιστροφική πύλη ελέγχου προσπέλασης
-
Κουμπί εξόδων πορτών
-
Σύστημα περιπόλου γύρου φρουράς
-
Σύστημα διαχείρισης χώρων στάθμευσης
-
Περίπατος μέσω του ανιχνευτή μετάλλων
-
Ανιχνευτής δακτυλικών αποτυπωμάτων USB
λέξεις-κλειδιά [ face recognition access control system ] αγώνας 24 προϊόντα.
Βιομετρικό σύστημα παρουσίας κατά τη διάρκεια του χρόνου και σύστημα ελέγχου πρόσβασης με κάρτα RFID/αναγνώριση προσώπου με λειτουργία WiFi S220
| Τύπος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης προσώπου και κάρτας RFID με ρελέ |
|---|---|
| Εμφάνιση: | 2.8 ιντσών οθόνη αφής |
| Πρόσωπο: | 800 πρόσωπα. |
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης προσώπου και χρονική συμμετοχή δακτυλικών αποτυπωμάτων με την κάρτα υποστήριξης RFID λειτουργίας WiFi
| Σχήμα: | Facepro1 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | 5-ίντσα οθόνη αφής |
| Ικανότητα προσώπου: | 6,000faces |
Βιομετρικό σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και βιομετρικό σύστημα προσέλκυσης προσώπου με θύρα WiFi/TCP/IP/USB FA220
| Τύπος: | Σύστημα ελέγχου πρόσβασης δακτυλικών αποτυπωμάτων και προσώπου με ρελέ |
|---|---|
| Εμφάνιση: | 2.8 ιντσών οθόνη αφής |
| Πρόσωπο: | 800 πρόσωπα. |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης αναγνώρισης προσώπου και κάρτα RFID Μεγάλης χωρητικότητας με ελεγκτή DM10 SRB
| Σχήμα: | Το FacePro8 |
|---|---|
| Εμφάνιση: | οθόνη αφής 8 ίντσας |
| Απόφαση: | 1920 X 1080 |
Σύστημα ελέγχου προσπέλασης προσώπου AI με την τελική, του προσώπου αναγνώριση χρονικής συμμετοχής για το έλεγχο προσπέλασης
| Υλικό: | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Εμφάνιση: | 4,3 ίντσα, ευρεία οθόνη αφής γωνίας άποψης |
| Επεξεργαστής: | 4Core/1.2G |
Σύστημα ελέγχου πρόσβασης αναγνώρισης προσώπου και δακτυλικών αποτυπωμάτων
| Εμφάνιση: | 5-ίντσα οθόνη αφής |
|---|---|
| Ικανότητα προσώπου: | 6,000faces |
| Δυνατότητα δακτυλικών αποτυπωμάτων: | 6,000fps |
Συσκευή ελέγχου πρόσβασης αναγνώρισης ίριδας (Iris Recognition Eyes Scanner) με TCP/IP και υποστήριξη λογισμικού Web
| Τύπος: | Συσκευή αναγνώρισης της Iris |
|---|---|
| Οθόνη LCD: | 5 ιντσών LCD οθόνη αφής |
| ΚΜΕ: | ARM διπλό πυρήνα 1.2GHz CPU |
Αναγνώστης φοινικών και του προσώπου σύστημα ελέγχου προσπέλασης αναγνώρισης και τερματικό χρονικής συμμετοχής καρτών RFID
| πρότυπο: | FA6000 |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 1280 X 720 |
| Επίδειξη: | οθόνη αφής 5 ίντσας |
Μεταφορτωμένο σύστημα παρουσίας βιομετρικού χρόνου προσώπου / δακτυλικού αποτυπώματος / κάρτας 4G WIFI ασύρματο Android 10.0 Horus H1
| Οθόνη LCD: | 5.5 ιντσώνIPS LCD HD οθόνη ((720*1440) |
|---|---|
| ΚΜΕ: | 64bit Octa-core Cortex-A73 CPU,20,0GHz |
| Αποθήκευση: | 4GB RAM/64GB ROM, Micro SD κάρτα ((μέγιστη επέκταση 256GB) |
Βιομετρικά χρονική καταγραφή και σύστημα ελέγχου προσπέλασης πορτών/τερματικό χρονικής συμμετοχής αναγνώρισης προσώπου με την μπαταρία (uface)
| Πρότυπο: | Fa1-χ |
|---|---|
| Κάμερα: | Υψηλές υπέρυθρες κάμερες καθορισμού |
| Επίδειξη: | Επίδειξη LCD: 4.3» οθόνη αφής TFT |


